O FIRMIE

OD 1992

JAK ZACZYNALIŚMY??

line

Witamy na oficjalnej stronie P.W. Huber Zygmunt Skarbek. Jesteśmy firmą specjalizującą się w handlu skórami bydlęcymi pochodzenia krajowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zajmujemy się handlem hurtowym skórami świeżymi i solonymi, skórami wet blue oraz dwoiną wet blue. Przeważającą część naszego obrotu stanowi export wet blue na rynki światowe.

Starając się usatysfakcjonować naszych klientów, współpracujemy z wieloma dostawcami, poszukując zawsze najlepszego surowca w najkorzystniejszych cenach. Dążąc do podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług monitorujemy trendy światowe uczestnicząc w targach branżowych na całym świecie (Mediolan, Hongkong, Szanghaj).

Wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy dynamice rozwoju i elastyczności umożliwiającej szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby konsumenta. Nasze nowo powstałe powierzchnie magazynowe zwiększają możliwości przechowywania, usprawniają proces dostawy towaru do finalnego odbiorcy oraz poprawiają warunki pracy naszych pracowników.

Dane kontaktowe

Copyright 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. MRSolutions
Close Menu